هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600

( )
ساخت : چین
منبع شارژ : آداپتور برق
جنس موچین ها : استیل ضد زنگ
تکنولوژی اصلاح : بصورت مستقیم و چرخشی

Give a Name

76,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات کلی

قابلیت اصلاح با شماره صفر :
منبع تغذیه : شارژ باطری ( بی سیم )
جنس موچین : استیل ضد زنگ
تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم و چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت :

اقلام همراه

منبع شارژ : آداپتور برق
روغن :
برس تمیز کننده :

شارژ باطری ( بی سیم )
آداپتور برق
استیل ضد زنگ
برش مستقیم و چرخشی

اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600

خصوصیات اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600

اپیلیدی مدل GM-600 ساخت شرکت جیمی و کشور چین است. جنس موچین های این اپیلاتور از استیل ضد زنگ ساخته شده است که در مقابل هوا و رطوبت از مقاومت خیلی بالایی برخورددار است. تکنولوژی برش این اپیلیدی بصورت مستقیم و چرخشی می باشد که به راحتی می تواند موها را با مرزبندی مشخصی کوتاه کند. به همراه این دستگاه دو عدد سری ارایه شده است که شامل سری موکن و سری شیور هستند. 

فروش اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600 در فروشگاه اینترنتی عمو یادگار

سری موکن (اپیلیدی) :


روش کار دستگاهای اپیلیدی یا موکن های برقی به شکلیست که تعداد زیادی گیره دقیقا همانند موچین بر روی سری موکن قرار دارند. این موکن ها در زمان چرخش باز و بسته شده و مو را کنده و اقدام به رفع موهای زائد می نمایند. با هر بار استفاده به مدت ٤ هفته پوستی زیبا و شفاف خواهید داشت.


سری شیور (ماشین اصلاح) :


این سری همانند یک ماشین اصلاح عمل کرده و برای نقاط حساس از بدن که امکان برداشتن موهای آن به صورت اپیلاسیون موجود نیست می توانید از این قطعه استفاده نمایید. بدون درد با قطع موها و سپس برداشتن موها از انتهای نقطه رشد. این دستگاه دارای دو سرعت برای اصلاح است. از سرعت کم می توان برای اصلاح نواحی حساس بدن مانند زیر بغل و از سرعت زیاد برای اصلاح پاها و مناطقی از بدن که دارای موهای ضخیم می باشند استفاده کرد. کار کرد بدون سیم این دستگاه باعث می شود در هر زمان و هر مکان بتوانید از این دستگاه استفاده نمایید و همراه خوبی در هنگام سفر برای شماست.

فروش اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600 در فروشگاه اینترنتی عمو یادگار

این دستگاه قابلیت استفاده ٤٥ دقیقه مداوم با هر بار شارژ را داراست. که در مدت 8 ساعت بطور کامل شارژ می شود. بر روی این دستگاه یک چراغ LED نیز تعبیه شده است که در زمان اصلاح به شما کمک میکند تا کوچکترین موها را نیز از دست ندهید و اصلاح دقیق و کاملی داشته باشید. همراه این دستگاه یک استند زیبا هم دریافت خواهید کرد، این استند قابلیت اتصال شارژر را هم داراست که زیبایی و کارامدی دستگاه شما را دو چندان خواهد کرد. همراه این دستگاه یک عدد آداپتور شارژ و فرچه تمیز کننده نیز دریافت خواهید کرد.

فروش اپیلیدی جیمی مدل GEMEI GM-600 در فروشگاه اینترنتی عمو یادگار