بخرید و 49,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

یخچال ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RS53

( )
ظرفیت : 533 لیتر
کمپرسور : اینورتر
رده ی انرژی : +A
کشور سازنده : لهستان
Give a Name

4,800,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات فنی

کمپرسور : اینورتر خطی
آبسردکن :
یخ ساز :
فیلتر آب :
بو گیر :
هشدار درب :
محفظه بار :
بدون برفک :
سیستم خنک کننده دوگانه :
جریان برودتی یکنواخت در طبقات :
محفظه میوه و سبزیجات :
محفظه انجماد سریع :
قفل کودک :
گردش هوای چندگانه :
سیستم ضد باکتری nano :
محفظه سرد کننده :
کنترل دستی :
محفظه میوه و سبزیجات با رطوبت قابل تنظیم :
محفظه مخصوص CHILL :

مشخصات ظاهری

روشنایی داخلی : LED
طبقه تاشو :
طبقات مقاوم :

اینورتر خطی
LED

یخچال ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RS53

مشخصات یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS53

شرح کوتاه:

ساید بای ساید Rs53دقیقا متناسب با نیاز و سلیقه خانواده تان، دارای "محفظه انتخاب سرمایش" سامسونگ، (CoolSelect Zone) کشویی جداگانه است که همانند یخچالی در قلب یخچال شما عمل می نماید. کافیست بر اساس نوع غذایی که می خواهید در این محفظه قرار دهید، یکی از چهار حالتی که به صورت خودکار برای آن تنظیم شده است را انتخاب نمایید تا بتوانید غذاهایتان را در شرایط دمایی مختلف نگهدارید: حالت 0 zone، سرما زایی سریع و خنک کننده متعادل. این ویژگی امکانی را برایتان فراهم می نماید تا هر مدل غذایی را با ایجاد محیط دلخواه در این محفظه مخصوص، به تازه ترین شکل ممکن نگهدارید.  

  

  

یخچال ساید بای ساید سامسونگ rs53

  

  

نوشیدنی هایی خنک و ذخیره انرژی:

محفظه the Wide Home Bar که بر روی درب  یخچال rs53  سامسونگ تعبیه شده،  طوری طراحی شده که علاوه بر سهولت بیشتر، انرژی کم تری را صرف نماید. می توانید بدون اینکه درب محفظه را کاملا باز کنید هم، لذت نوشیدن یک لیوان نوشیدنی خنک را تجربه نمایید! این امر کمک می نماید که هوای خنک، درون یخچال باقی بماند و مصرف انرزی یخچال کم تر شود. محفظه the Wide Home Bar  15 میلی متر عریض تر از مدل پیشین خود است.

  

  

یخچال ساید بای ساید سامسونگ rs53

  

  

صرفه جویی در مصرف انرژی: 

برخلاف کمپرسورهای قدیمی که بصورت مداوم فعالیت می کردند و از فعالیت باز می ایستادند، کمپرسور اینورتر در یخچال Rs53  سامسونگ هماهنگی یکنواختی در سطح رطوبت و الگوهای مصرفی بوجود آورده است. این امر موجب ایجاد دمایی ثابت، کاهش تجمع قطرات بخار روی کمپرسور و حداقل شدن صدای یخچال می گردد. همچنین گارانتی 123 ماهه بسیار رضایت بخش خواهد بود.

اندازه کاملا مناسب آب ریز و یخ ساز:

محفظه آبسرد کن و یخ ساز ساید بای ساید روسو سامسونگ دارای دهانه ای بلند است و بنابراین پارچ ها و لیوان های بلند توسط آبسرد کن و یخ ساز، به آسانی و بسیار سریع  پر از آب تصفیه شده و یخ های مکعبی می شوند. فرقی نمی کند چه نوشیدنی را در چه ظرفی می نوشید، همه اقدامات برای راحتی شما فراهم شده است.

طراحی مدرن  و دسترسی راحت تر:

فرو رفتگی دستگیره یخچال فریزر rs53 اقدامی خلاقانه و نتیجه طراحی بی نظیر است. این دستگیره که بین فریزر و یخچال قرار گرفته علاوه بر زیبایی یخچال، کاملا متناسب آشپزخانه مدرن شماست. همچنین به کمک این دستگیره، درب یخچال تنها با یک اشاره کوچک باز و بسته میشود و نیازی به وارد نمودن هیچگونه فشار اضافی نیست.

  

  

یخچال ساید بای ساید سامسونگ rs53

  

  

 

سیستم خنک کننده دوگانه(Twin cooling):

هم اینک سامسونگ نسل جدیدی از تکنولوژی خنک کننده را به ارمغان آورده که همین تکنولوژی در یخچال هایی با قیمتی حدود پنج برابر سامسونگ عرضه می شود.

سیستم خنک کننده دوگانه داخلی ساید بای ساید Rs53 از هر محفظه به صورت جداگانه پشتیبانی می نماید. جریان هوای درون فریزر خشک می باشد و هوای جریان یافته در یخچال را مرطوب نگه می دارد و این عمل موجب می شود که غذا در بهترین شرایط نگهداری قرار گیرد.

این تکنولوژی دقیقا همان چیزیست که فکر می کردید فقط در یخچال های گران قیمت وجود دارد اما در واقع همه یخچال های سامسونگ به آن مجهز می باشند. تفکری هوشمند، زندگی آسوده!

  

  

یخچال ساید بای ساید سامسونگ rs53

  

 

مدلRS53 سی فوت  مجهز به ابریز ویخ ساز اتومتیک قابلیت نصب به آب شهری تصفیه آب وفیلتر تهویه هوای داخلی ومانیتو نشان دهنده کارایی یخچال وقفل کودک