بخرید و 53,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

یخچال ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RS21

( )
ظرفیت : 532 لیتر
کمپرسور : اینورتر دیجیتال
رده ی انرژی : +A
سازنده : کره
Give a Name

5,200,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات فنی

کمپرسور : اینورتر خطی
آبسردکن :
یخ ساز :
بو گیر :
هشدار درب :
محفظه بار :
بدون برفک :
سیستم خنک کننده دوگانه :
محفظه میوه و سبزیجات :
قفل کودک :
گردش هوای چندگانه :
سازنده : کره جنوبی

مشخصات کلی

شرکت سازنده : sumsung
نمودار مصرف انرژی : A
وزن : 130 کیلوگرم
رنگ : مشکی
نوع یخچال : ساید بای ساید

مشخصات ظاهری

روشنایی داخلی : LED
طبقات مقاوم :
طبقات شیشه ای مقاوم :

گنجایش و ابعاد

ظرفیت قابل استفاده به فوت : 30 فوت
ظرفیت قابل استفاده به لیتر : 532

اینورتر خطی
LED
کره جنوبی
sumsung
A
130 کیلوگرم
مشکی
30 فوت
532
ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RS21

معرفی یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS21

نور:

یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS21 همراه با لامپ های LED بسیار کم مصرف جهت تامین روشنایی کامل فضای داخلی محفظه ها می باشد با استفاده از این چراغ های LED شما می توانید به علاوه روشنایی کامل،از مصرف بهینه انرژی لذت ببرید.این لامپ ها باعث می شوند تا فضای داخلی یخچال و فریزر به طور دائم روشن و تمیز باقی بمانند .تولید حرارت این لامپ ها در داخل یخچال بسیار کم است به طوری که این چراغ های LED در حدود 10 درصد کمتر از لامپ های معمولی حرارت تولید می کنند که این باعث می شود تا غذاهای داخل یخچال از خنک کنندگی کامل برخوردار باشند و این مواد تحت تاثیر نوسانات درجه حرارت قرار نگیرند..این لامپ های LED  با داشتن ویژگی های صرفه جویی در قدرت برق، دارای فن آوری سازگار با محیط زیست است که مصرف برق آن 20 برابر کمتر از لامپ های معمولی می باشد در حالی که مدت طولانی می تواند روشن باقی بماند.این حالت ها در یخچال باعث صرفه جویی زیادی در مصرف برق می شوند.
  
  
  
یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل rs21
  
  
  

فضای گسترده:

با فضای ذخیره سازی مناسب در این یخچال، استفاده از آن آسان تر می شود. با ارائه فضای بیشتری برای نگهداری بطری های بزرگ و و قفسه های بزرگ  با قابلیت حمل می تواند تمامی مواد را در خود نگه دارد همچنین دارای یک کشو با رطوبت برای نگهداری مواد است.این یخچال با سطح براق خود دکور زیبایی به آشپز خانه شما می بخشد.این یخچال در قسمت داخلی خود همچنین یک جعبه بزرگ برای نگهداری مواد دارد.و شامل یک جایگاه با اندازه بزرگ و شفاف برای نگهداری مواد لبنی می باشد که می توان به راحتی ان ها را مشاهده و انتخاب نمود. قفسه های قابل تنظیم این یخچال یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه می باشند که این قفسه ها به شما این امکان را می دهند که با تغیر ارتفاع دادن ان ها فضای بیشتری برای نگهداری مواد غذایی خود داشته باشید.

همچنین درب این یخچال نیز دارای قفسه هاییست که می توان از این جایگاه ها برای نگهداری بطری های اب و مواد غذایی مانند تخم مرغ استفاده کرد. این دستگاه باداشتن کشوهایی برای نگهداری مواد قادر است تا فضایی گسترده و مورد نیاز کاربران خود را فراهم اورد.دمای کشو یخچال RS21 را می توان مظابق با نیاز های خود تنظیم نمود و از خراب شدن و یا فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری کرد .با استفاده زا فناوری های پیشرفته این دستگاه شما می توانید حالت خنک کننده سریع را برای این کشو انتخاب کنید .برای این قابلیت یک دکمه تعریف شده است که در مواقع ضروری به سرعت دستورالعمل شما را اجرا خواهد کرد.
  
  
  

 

 یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل rs21

  

  

 

ذخیره سازی مواد:

یخچال RS21HFLMR دارای یک طراحی ساید بای ساید با فریزر و یخچال طراحی شده است که برای شما حداکثر امکانات و عملکرد را ارائه می دهد.با استفاده از ویژگی های صرفه جویی در فضا و توابع برخی منطقه های سفارشی برای ان ایجاد شده است.شما می توانید مواد غذایی را برای مدت طولانی در این یخچال نگهداری کنید که این یخچال از نفوذ بوی غذا به قسمت فریزر و جایخی جلوگیری می کند. فضای ذخیره سازی فریزر این دستگاه تا 25 لیتر می باشد که با توجه به این فضا شما می توانید مقدار زیادی از محتویات را در ان جای دهید همچنین می توانید از قسمت یخ ساز بیرونی مقدار زیادی یخ در زمانی که به ان نیاز دارید با ظرفیت 20 کیلوگرم دریافت کنید.

در حال حاضر، این یخچال سامسونگ فناوری خنک کنندگی یخچال را برای شما به ارمغان می آورد سیستم خنک کننده دوقلو دارای دو محفظه به طور جداگانه می باشد. در این حالت هوای داخل فریزر خشک باقی می ماند و هوای داخل یخچال مرطوب، بنابراین، مواد غذایی در شرایط بهتری  نگهداری می شوند. این نوع از فن آوری دارای یک عملکرد حرفه ای است که برای یخچال سامسونگ طراحی شده است و یک فناوری جدید و تفکر هوشمند در زندگی ساده و روزمره است.
  
  
  

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل rs21

  

   


    
یخچال در یخچال و فریزر:

این یخچال برای خواسته و انواع مختلف سلیقه ها و نیازهای خانواده طراحی شده  ایت. به عبارت دیگر این دستگاه دارای، یک کشومستقل  CoolSelect می باشد که به عنوان یک یخچال فریزر در یخچال شما قرار می گیرد.حالت یخ ملایم، حالت خنک کنندگی سریع، حالت سرد و خنک و حالت های دیگر را می توانید انتخاب کنید که این یخچال به سرعت بین حالت ها تغییر دما می دهد و می توانید آن را برای دمای مورد نیاز برای غذا تنظیم کنید.

پحالت های موجود برای نگهداری مواد غذایی 4 حالت می باشد که تمامی این گزینه ها تنها با لمس یک دکمه فعال می شوند.این یخچال ساید بای ساید سامسونگ دارای حالت های مختلف دما برای نگهداری موادی همچون ماهی  و یا گوشت می باشد که از هر کدام از این مواد با درجه خنک کنندگی مناسب نگهداری می کند.آبسردکن:

یخچال سامسونگ RS21HFLMR دارای یک دریچه بلند برای یخ و تصفیه آب می باشد،آب سرد کن این یخچال در قسمت سمت چپ درب قرار گرفته است .این ابسردکن دارای اندازه مناسب می باشد به طوری که پارچ ها و لیوان های بزرگ می توانند به سرعت و به راحتی با آب تصفیه شده و یخ پر شوند، این قسمت دمای آب سرد را با توجه به دمای یخچال انتخاب می کند و باعث می شود تا شما همیشه آب و نوشیدنی های سرد را در اختیار داشته باشید  .همچنین در این یخچال جریان هوای خنک با استفاده از رسانه های قوی در داخل محفظه های یخچال انتقال داده می شوند  و از طریق چندین رسانه وارد هر قفسه می شوند .همچنین این رسانه های هوای خنک در این یخچال باعث می شوند تا دمای داخل یخچال و درجه حرارت  ثابت باقی باند.
  
  
  
 یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل rs21