بخرید و 66,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

تلویزیون سوپر یو اچ دی الجی 65UH850

( )

مشخصات کلیدی

صفحه نمایش فوق العاده 4K UHD 4K IPS QUANTUM
HDR PRO: سازگار با محتویات HDR بهبود کیفیت تصاویر با استفاده از پانل های IPS

نسخه اسمارت webOS 3.0

 بلندگوهای طراحی شده توسط Harman/kardon

HDR فوق العاده با صدای دالبی چشم انداز

Give a Name

6,490,000 تومان

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

تلویزیون سوپر یو  اچ دی ال جی 65UH850V

    

طراحی

طراحی فوق العاده نازک این تلویزیون این اجازه را به شما می دهد  که  به یک قطعه از طراحی اتاق نشیمن تبدیل شود و جلوه خاصی به اتاق نشیمن بدهد . 

صفحه نمایش کوانتومی 4K IPS

صفحه نمایش با IPS تکنولوژی 4K ها کوانتومی نشان می دهند طیف بسیار گسترده تر از رنگ، نشان دادن تصاویر بسیار واقعی و طبیعی با رزولوشن 4 برابر بیشتر از HD کامل شما را در سال 2016 با بهترین رنگ ها اشنا می کند .

میلیارد رنگ غنی

یک میلیارد رنگ های غنی از ویژگی های تقسیم و subdivides رنگ ها را به طیف وسیع تری. این اجازه می دهد تا برای تنظیم رنگ دقیق تر در طیف رنگ. نتیجه نهایی در مقایسه با تلویزیون های LCD معمولی، درمان بینندگان به سطح بی سابقه ای از رنگ و جزئیات رنگ 64 برابر بالا تر است. 

درخشندگی ULTRA

درخشندگی ULTRA برجسته تضاد بین تصاویر تیره و روشن، ایجاد تصاویر واضح تر شود.

صدا طراحی شده توسط Harman / KARDON

صدا طراحی شده توسط هارمن / KARDON، ایجاد یک سیستم صدای منحصر به فرد.

تلویزیون  هوشمند با سیستم عامل webOS

برنده جایزه LG هوشمند تلویزیون با مولتی مدیا پخش شما را در کنترل از سرگرمی ارائه می دهد لذت بردن از کانال های مورد علاقه خود را و گرفتن خدمات تلویزیون اشتراک رایگان. فقط با نسخه جدید اسمارت 3.0

HDR VISION SUPER با صدای دالبی

با تشکر از تکنولوژی Super HDR، ایجاد شده با تصاویر HDR در تلویزیون بسیار واقعی تر، جزئیات بیشتر و دامنه نمایش از رنگ، روشنایی و کنتراست از یک نزدیک تر به راه واقعیت نمایش داده شود. SUPER UHD تلویزیون های ال جی تنها سازگار با VISION DOLBY استاندارد، استفاده شده توسط پیشرو ژنراتور محتوای HDR مانند Netflix است.

چشم انداز از DOLBY HDR، چرا از آن بسیار مهم است؟

سازندگان اصلی و توزیع کنندگان HDR محتوا (Netflix بکشد، وارنر، یونیورسال، ...) ایجاد فیلم و سریال در فرمت HDR دالبی چشم انداز. فقط تلویزیون LG سازگار با دالبی چشم انداز HDR، اجازه می دهد mostras تمام کیفیت تصاویر HDR در تلویزیون.